Čelní střet dvou vozidel na Kroměřížsku si vyžádal tři zranění

HZS Zlínský kraj/Źhavé aktuality/Z regionů

Čelní střet dvou vozidel na Kroměřížsku si vyžádal tři zranění
nehoda2.png
Dnes 22.10.2018 přijalo Krajské operační středisko hasičů pár minut po desáté hodině dopolední oznámení o dopravní nehodě dvou vozidel u Chropyně na Kroměřížsku.

ViewImage-(1).jpg

hasic-aut.jpgNa místo ihned vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Kroměříž. Ihned po příjezdu velitel zásahu potvrdil čelní náraz dvou osobních aut. Při nehodě utrpěly zranění tři cestující, kteří skončili v péči záchranářů.

Hasiči provedli u obou zdemolovaných aut protipožární opatření. Po nehodě z vozidel vytekly provozní kapaliny, unik-latek.jpgkteré se rozlévaly po komunikaci. Hasiči je proto zasypali sorbentem, aby se nedostaly do půdy a neznečistily životní prostředí.

Na místo se dostavili dopravní policisté. Ti šetří příčinu a okolnosti dopravní nehody. Po jejich zadokumentování PolicieCR.pngmísta nehody, hasiči uklidili vozovku od střepů a úlomků z vozidel a zametli použitý sorbent. Krátce před jednou hodinou odpolední se vrátili zpět na svou stanici.

Zdroj :
por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje