Čelní střet motorky a osobáku si vyžádal dvě zranění

26.07.2018
Čelní střet motorky a osobáku si vyžádal dvě zranění

havarie-auto-moto2.png
Ve čtvrtek 26.7.2018 byli profesionální hasiči ze stanice Valašské Meziříčí krátce po osmé hodině ranní vysláni operačním důstojníkem do ulice Kouty ve Valašském Meziříčí.

ViewImage-aspx.jpg

Zde se stala dopravní nehoda mezi osobním vozidlem a motocyklem. Mladý motocyklista, který letěl několik zachrana.pngmetrů vzduchem, utrpěl při nehodě vážné zranění. Nejen on, ale i řidička z osobního vozidla, skončila v péči záchranářů. Na místo nehody proto dojely dva sanitní vozy. Oba zraněné záchranáři transportovali do nemocnice k dalšímu ošetření.

ViewImage-aspxc.jpg

Hasiči provedli protipožární opatření u obou dopravních prostředků a vyteklé provozní kapaliny zasypali sorbentem.

policie2.jpgNa místo nehody se dostavili dopravní policisté, kteří šetří okolnosti a příčinu nehody.

Zdroj :

por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje