Chodec skončil s těžkým zraněním v nemocnici

HZS Zlinský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

Chodec skončil s těžkým zraněním v nemocnici

nehoda44.png chodec1.jpg
V pátek 30.listopadu 2018 v jedenáct hodin dopoledne vyjížděli profesionální hasiči ze stanice Valašské Meziříčí k dopravní nehodě.

Nehoda se stala na ulici Vsetínská ve Valašském Meziříčí, kde vozidlo srazilo chodce. Po příjezdu hasičů zachranariXX.jpgk nehodě se zde již nacházeli záchranáři, kteří zraněného chodce měli ve své péči. Hasiči jim pomáhali s ošetřením těžce zraněného muže a naložením zraněného do sanitního vozu.

policcie.pngNa místo se dostavili dopravní policisté, kteří si převzali šetření příčiny nehody. Poté co ukončili policisté zadokumentování nehody, hasiči uklidili komunikaci a poté se vrátili zpět na svou stanici.

vystraha2.pngPředvánoční čas s sebou nese různá úskalí. Proto hasiči vyzývají občany k větší opatrnosti, aby sváteční dny místo v teple domova a s rodinou nemuseli trávit na nemocničním lůžku.

Zdroj :

por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje