Dcera zachránila při požáru rodinného domu svého psa.

HZS Zlinský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

Dcera zachránila při požáru rodinného domu svého psa.

pes.png
28. 6. 2018 zasahovaly tři jednotky hasičů před polednem u požáru rodinného domu v Holešově.

dd.jpg

Požár rodinného domu na ulici Za Vodou v Holešově ohlásila hasičům sousedka z protějšího domu v 11:01 hodin. Operační důstojník vyhlásil požární poplach profesionálním hasičům z Holešova a dobrovolným hasičům z Holešova a z Hulína. Hasiči k požáru vyjeli s čtyřmi automobilovými cisternami.

ViewImage-aspx.jpg

V době příjezdu v hořícím domě nebyla žádná osoba. Hasiči vytvořili několik útočných proudů vody. Kvůli zakouření vnitřních prostor museli hasiči zasahovat v dýchacích přístrojích. Následně museli rozebírat dřevěnou konstrukci stropu a hledat skrytá ohniska.

d-(1).jpg

Dva příslušníci poskytli psychologickou pomoc mladé ženě, která zjistila požár a do hořícího domu se vracela pro svého jedenáctiletého psa Ahmeda. Předtím však upozornila sousedku, ať oznámí požár hasičům.

dw.jpg

info-ikony.pngNa místo přijel vyšetřovatel hasičů a Policie České republiky.

info-ikony.pngVyšetřovatel ohledáním požářiště zjistil, že příčinou vzniku požáru byla zapojená rychlovarná konvice

info-ikony.pngŠkoda způsobená požárem byla určena v předběžné výši 500 000 korun.

info-ikony.pngPři požáru nedošlo k zranění osob.

nprap. Roman Žemlička – HZS Zlínského kraje

Foto: HZS Zlínského kraje