Dopravní nehoda u Valašského Meziříčí si vyžádala smrtelné zranění řidiče

08.08.2018
Dopravní nehoda u Valašského Meziříčí si vyžádala smrtelné zranění řidiče
nehoda22.png
Informaci o dopravní nehodě jednoho osobního automobilu na silnici I. třídy č. 35 přijali hasiči 7.8. 2018 , ve 21:26 hodin.

ViewImage-(5).jpg

Událost se stala nedaleko Valašského Meziříčí ve směru na Hranice. Podle oznamovatele byla jedna osoba ve vozidle zaklíněna a bylo nutné její vyproštění. Na místo okamžitě vyrazily dva cisternové vozy profesionálních hasičů ze stanice Valašské Meziříčí.

ViewImage-(6).jpg

Hasiči byli na místě do pěti minut. Po provedení prvotního průzkumu bylo zjištěno, že osobní automobil smrt2.jpghavaroval a skončil na střeše mimo komunikaci. Řidič byl ve vozidle zaklíněn a nejevil známky života. Hasiči provedli jeho vyproštění pomocí hydraulického zařízení, avšak po příjezdu posádky zdravotnické záchranné služby lékař bohužel konstatovat úmrtí.

ViewImage-(7).jpg

Po zajištění místa nehody byl jeden vůz odeslán zpět na svou základnu. Jednotka nyní provádí nasvětlení místa nehody a asistenci při vyšetřování události policií.

uklid-1.jpgJakmile byla ukončena dokumentace nehody policií, vrak vozu byl naložen na odtahovou službu a místo bylo uklizeno od střepů a úlomků. V 1:38 hodin se jednotka vrátila zpět na svou základnu.

kpt. Ing. Pavel Řezníček – HZS Zlínského kraje,
Foto: HZS Zlínského kraje