Dva mladí motocyklisté skončili po nehodě v nemocnici

17.07.2018
Dva mladí motocyklisté skončili po nehodě v nemocnici
motocykl11.jpg
V pondělí 16.7.2018, byli profesionální hasiči ze stanice Valašské Klobouky operačním důstojníkem v sedm hodin večer vysláni k dopravní nehodě dvou motorkářů.

ViewImage-(1).jpg

Hasiči tak s jedním zásahovým vozidlem vyjeli do místa hlášené nehody. Ta se stala u obce Lidečko na Vsetínsku směrem na obec Lužná. Po příjezdu na místo průzkumem zjistili, že zde došlo k nehodě dvou motorkářů.

ViewImage-(2).jpg

Na místě se již nacházeli záchranáři a státní policisté. Při nehodě byli zraněni dva mladí motorkáři, kteří sanita34.pngskončili v péči záchranářů. Ti oba zraněné převezli do nemocnice k dalšímu vyšetření.
Hasiči provedli protipožární opatření a motocykly zajistili proti úniku provozních kapalin. Nakonec uklidili vozovku od střepů a úlomků z motorek.

Šetření nehody si převzali dopravní policisté a hasiči se v deset hodin večer vrátili zpět na svou základnu.

Zdroj :
por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje