K požáru osobního automobilu na sídlišti Jižní svahy ve Zlíně vyjely dvě jednotky hasičů.

HZS Zlínský kraj/Źhavé aktuality/Z regionů

13.03.2019
pozar-ohen3.png
V úterý, 12.března 2019,  odpoledne vyjely dvě jednotky hasičů k požáru osobního automobilu ve Zlíně.
Hasiči přijali  v 17:40 hodin oznámení o požáru osobního automobilu na ulici Slunečná na sídlišti Jižní svahy ve Zlíně. Na místo požáru byla vyslána jednotka profesionálních hasičů Zlín a jednotka dobrovolných hasičů Statutárního města Zlín-Prštné.

ViewImage-(2).jpg

Před příjezdem jednotky občané omezili hoření automobilu s jedním práškovým hasicím přístrojem. Hasiči k dohašení použili jeden vysokotlaký proud vody. Následně provedli kontrolu teplot termokamerou.
Příčina šetření požáru zůstává v šetření.

ViewImage-(1).jpg

Předběžná škoda způsobená požárem byla určena v předběžné výši 20 000 korun.
Pohotovým zásahem občanů byly uchráněny hodnoty v předběžné výši 20 000 korun.

nprap. Roman Žemlička – HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje