K požáru osobního automobilu vyjely dvě jednotky hasičů.

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

K požáru osobního automobilu vyjely dvě jednotky hasičů.
pozar-neb-latky.jpg
V neděli 2. 9. 2018 vyjely k požáru osobního automobilu mezi Horní Jasenkou a Dušnou v okresu Vsetín  dvě jednotky hasičů.

ViewImage-aspx-(1).jpg

Hlášení o požáru osobního automobilu přijali hasiči v 20:29 hodin. Požární poplach byl vyhlášen profesionálním hasičům ze Vsetína a dobrovolným hasičům z Jasenky.

aaa-(1).jpg

Automobil Ford hořel v serpentinách ve směru na Dušnou. Na místě už byla Policie České republiky. Hasiči hasic22.pngnasadili k uhašení požáru jeden útočný C proud vody. Po celou dobu hašení byla silniční komunikace obousměrně uzavřena. Únik provozních kapalin hasiči zajistili s pomocí sorpčních hadů. Uniklé provozní kapaliny zasypali sypkou sorpční látkou.

akon-(1).jpg

V 20:51 hodin byl požár uhašen.

vysetrovani22.jpgŘidič hasičům sdělil, že během jízdy uslyšel ránu z motoru. Po zastavení automobil začal hořet.
Automobil poškozený požárem byl rok starý závodní speciál.
Požár způsobil na automobilu škodu v předběžné výši 1 100 000 korun.

nprap. Roman Žemlička – HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje