K většímu množství nehod vyjížděli také hasiči ve Zlínském kraji.

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

17.01.2018
K většímu množství nehod vyjížděli také hasiči ve Zlínském kraji.

V souvislosti s nepříznivým počasím a namrzajícím sněhem zaznamenali hasiči v úterý 16.ledna 2018 odpoledne nárůst počtu výjezdů k dopravním nehodám v kraji.

qw.jpgV časovém rozmezí 13:00 – 19:00 hodin zasahovali hasiči v celém kraji u osmi dopravních nehod (dále jen DN), u kterých došlo také ke zranění.

qw.jpgZávažnější nehodu řešila jednotka v Kurovicích na Kroměřížsku, kde došlo ke střetu osobního automobilu s autobusem. V době nehody cestovalo v autobuse asi 15 osob. Při střetu došlo ke zranění řidiče osobního vozidla a jedné ženy z autobusu. Oba byli převezeni zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice. Ke zranění dalších osob nedošlo. Po likvidaci úniku provozních náplní a provedení úklidu komunikace se jednotka vrátila zpět na základnu.
zlin2.jpg

qw.jpgCelkový přehled:

13:22 hod.        JMK-HO, Blatnice p. Sv. Antonínkem - DN tří osobních automobilů
13:59 hod.        ZL, Zádveřice - DN jednoho osobního vozu, bez zranění, bez úniku PHM
14:20 hod.        VS, Střítež n. Bečvou - DN dodávky a traktoru, bez zranění
14:24 hod.        UH, Pitín - osobní automobil v příkopu, bez zranění
14:24 hod.        VS, Zubří - osobní automobil v příkopu, bez zranění
15:17 hod.        KM, Kurovice - DN osobního automobilu a autobusu, zraněny dvě osoby (viz. výše)
16:42 hod.        VS, Hovězí - DN, osobní automobil na střeše, bez zranění
17:20 hod.        ZL, Napajedla - vytažení automobilu, bez zranění