Mladý řidič havaroval a narazil do sloupu. Vyprostit ho museli hasiči.

HZS Zlínský kraj/Źhavé aktuality/Z regionů

17.11.2018
Mladý řidič havaroval a narazil do sloupu. Vyprostit ho museli hasiči.
nehoda6.png
V pátek 16. 11. 2018 došlo k dopravní nehodě krátce před půl sedmou večer v obci Držková na Zlínsku. Mladý řidič zde se svým vozem Volkswagen Passat havaroval mimo vozovku do betonového sloupu a událost si tak vyžádala společný zásah složek integrovaného záchranného systému.

ViewImage-(2).jpg

Hasiči na místo dorazili v 18:48 hodin. Po provedení prvotního průzkumu stabilizovali vrak vozu, a ve spolupráci se zdravotníky vyprostili zraněného řidiče za využití speciálního hydraulického zařízení. Po jeho předání posádce zdravotnické záchranné službě byl vrak zajištěn proti nebezpečí vzniku požáru.

ViewImage-(1).jpg

Jakmile bylo vyloučeno další nebezpečí, zásah hasičů byl na místě ukončen. Po dohodě s policií se jednotka vrátila zpět na svou základnu. V případě potřeby bude k události povolána znovu pro zabezpečení případného úklidu komunikace.

kpt. Ing. Pavel Řezníček – HZS Zlínského kraje,
Foto: HZS Zlínského kraje