Nehoda na Uherskohradišťsku kde se střetlo osobní vozidlo s motorkou si vyžádala smrt motorkáře

HZS Zlínský kraj/Źhavé aktuality/Z regionů

28.07.2018
Nehoda na Uherskohradišťsku  kde se střetlo osobní vozidlo s motorkou si vyžádala smrt motorkáře
motxy.png auto22.jpg
V pátek 27.7. 2018 vyjížděli k  tragické dopravní nehodě večer profesionální hasiči ze stanice Uherský Brod.
Operační důstojník hasiče vyslal krátce před šestou hodinou večerní do Vlčnova na Uherskohradišťsku, kde se na komunikaci, vedoucí do obce Hluk, střetlo osobní vozidlo s motorkářem.

ViewImage-(2).jpg

motocykl3.jpgHasiči na místo přijeli první. Zjistili, že po srážce letěl motorkář vzduchem několik metrů a skončil mimo komunikaci na poli s velmi těžkým zraněním.

Na místě se nacházel řidič, který jel kolem nehody a byl u zraněného muže. Hasiči ihned u motorkáře začali smrt.jpgprovádět předlékařkou pomoc. O chvíli později do místa nehody přijeli záchranáři, kteří si zraněného převzali do své péče. Zranění však byla neslučitelná se životem a lékař o chvíli později stanovil úmrtí. Řidič v osobním vozidle utrpěl lehké zranění a byl ošetřen pouze na místě.

Hasiči u osobního vozidla provedli protipožární opatření.

ViewImage-(3).jpg

zakaz.jpgKomunikace v době zásahu složek IZS byla v místě nehody obousměrně uzavřena a hasiči usměrňovali dopravu do příjezdu státní policie.

vysetovani.jpgNyní policisté šetří okolnosti a příčinu této tragické nehody.

Zdroj :
por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje