Nehoda osobních automobilů v pátek obousměrně uzavřela komunikaci na Uherskohradišťsku.

HZS Zlínský kraj/Źhavé aktuality/Z regionů

21.07.2018
nehoda2.png

cas2.jpg14:00 hodin

V pátek 20.7. 2018 krátce před druhou hodinou odpolední byla vyslána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Uherský Brod a dobrovolní hasiči ze Strání k hlášené dopravní nehodě ve Strání v místní části Květná.

ViewImage-(5).jpg

Střetla se zde dvě osobní vozidla. V jednom vozidle jela pouze řidička, která utrpěla zranění a byla odvezena sanita3.jpgzáchranáři do nemocnice. Ve druhém voze cestovali muž s těhotnou ženou a s malým dítětem. Ti byli taktéž odvezeni do nemocnice. Malé dítě dostalo od hasičů dráčka Záchranáčka.

ViewImage-(6).jpg

Hasiči u obou vozidel provedli protipožární opatření.

ViewImage-(7).jpg
PolicieCR.pngNa místě nehody se nachází policisté, kteří řídí dopravu, neboť komunikace je obousměrně uzavřena. Okolnosti a příčinu nehody prošetřují dopravní policisté.

cas2.jpg15:15 hodin

Komunikace je v místě nehody částečně zprovozněna a je řízena kyvadlově. Šetření nehody nadále probíhá.

cas2.jpg18:00 hodin

ukazka.jpgPo úklidu komunikace od střepů a úlomků z vozidel se hasiči vrátili zpět na své základny a místo nehody předali Policii ČR

Zdroj :
por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje