Nehoda tří vozidel ochromila dopravu ve Zlíně - Prštném

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

06.09.2018
Nehoda tří vozidel ochromila dopravu ve Zlíně - Prštném

Ve čtvrtek 6. 9. 2018, vyjeli profesionální hasiči ze stanice Zlín tři minuty po jedenácté hodině dopolední  k hlášené nehodě ve Zlíně – Prštném, kde do sebe narazila tři vozidla.

aahl-(1).jpg

Nehoda se stala na zdejší velmi frekventované křižovatce ve směru od Otrokovic na Zlín, díky čemuž zde velmi komplikovala dopravu a tvořily se zde kolony. Z tohoto důvodu hasiči po svém příjezdu usměrňovali dopravu a místo označili kužely. Při nehodě byly zraněny dvě osoby, které skončily v péči záchranářů, kteří je nakonec odvezli do krajské nemocnice k dalšímu vyšetření.

a-(1).jpg

Při nehodě ze dvou vozidel unikly provozní kapaliny. Hasiči proto vozidla zajistili proti dalšímu úniku a u všech vozidel provedli protipožární opatření. Uniklé kapaliny zasypali sorbentem.

sf-(1).jpg

policir2.jpgŠetření nehody si převzali dopravní policisté. Po ukončení jejich práce hasiči vozidla odsunuli na zastávku MHD, aby neomezovali průjezd dalším vozidlům. Poté uklidili vozovku od střepů a úlomků z vozidel a vrátili se zpět na svou základnu.

Zdroj :
por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje