Plameny pohltily osobní vozidlo u obce Lukov na Zlínsku

10.11.2018
Plameny pohltily osobní vozidlo u obce Lukov na Zlínsku
pozarA.jpg

Krajské operační středisko hasičů dnes. 10.11. 2018 o půl sedmé ráno přijalo oznámení o požáru odstaveného osobního vozidla v poli u obce Lukov na Zlínsku.

ViewImage-(5).jpg

Na místo ihned vyjeli profesionální hasiči ze stanice Zlín a dvě dobrovolné jednotky z Fryštáku a Lukova. Po příjezdu na místo hasiči potvrdili požár osobního vozidla odstaveného mimo komunikaci v prostoru pole. Vozidlo již bylo celé zasaženo plameny, které hasiči uhasili s pomocí tří vysokotlakých hasebních proudů.

ViewImage-(6).jpg

Již čtvrt hodiny po oznámení poplachu ohlásil velitel zásahu lokalizaci požáru a hasiči tak měli požár pod kontrolou. Deset minut po sedmé hodině ranní měli hasiči požár uhašený a byla vyhlášena likvidace požáru. Jednotky se postupně začaly vracet zpět na své základny.

ViewImage-(7).jpg

Na místo se dostavil vyšetřovatel hasičů,který společně s Policií ČR šetří příčinu vzniku požáru.

Zdroj :
por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje