Po nehodě byly zraněny dvě ženy

HZS Zlínský kraj/Źhavé aktuality/Z regionů

Po nehodě byly zraněny dvě ženy
nehoda22.png
Ve čtvrtek 21.03.2019 se krátce před desátou hodinou dopolední střetla na hlavním tahu na Slovensko v Uherském Hradišti na Zlínsku u odbočky na Míkovice dvě osobní vozidla.

ViewImage-(3).jpg

Na místo byly vyslány všechny složky IZS. Hasiči na místo vyjeli s jedním zásahovým vozidlem. Po příjezdu průzkumem zjistili, že se jedná o střet dvou osobních aut bez úniku provozních kapalin. Hasiči u vozidel provedli protipožární opatření a odpojili autobaterie.

Při nehodě byly z jednoho vozidla zraněny dvě ženy. Ty skončily v péči přivolaných záchranářů, kteří je nakonec odvezli do nemocnice k dalšímu vyšetření.

Příčinu nehody šetří dopravní policisté.

Vozidla byla z komunikace odtažena na okraj cesty, aby nebránila provozu. Hasiči uklidili vozovku od střepů a úlomků z vozidel a před půl jedenáctou dopolední vyjeli zpět na svou základnu.

Zdroj :
por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje