Po nehodě z traktoru vyteklo 200 litrů oleje

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

31.08.2018
Po nehodě z traktoru vyteklo 200 litrů oleje
traktor2.jpg kamion44.jpgV pátek, 31.8. 2018, byli profesionální hasiči ze stanice Otrokovice a Zlín  operačním důstojníkem krátce před osmou hodinou ranní vysláni do Napajedel k dopravní nehodě.

sss-(1).jpg

Po příjezdu na místo zjistili, že zde došlo k dopravní nehodě mezi nákladním automobilem a traktorem, který zde sekl okolo silnice trávu a řidič náklaďáku zezadu do něj narazil.

ViewImage-aspx-(1).jpg

olej1.jpgPři nehodě došlo k poškození sečícího ramene traktoru, ze kterého vyteklo okolo dvě stě litrů oleje. Hasiči ihned zamezili dalšímu úniku oleje z traktoru. Již vyteklý olej na komunikaci zasypali sorbentem a zabezpečili místo tak, aby olej nevsákl do půdy v příkopu.

ss-(1).jpg

Na místo se dostavili státní policisté, kteří šetří okolnosti a příčinu nehody. Po ukončení jejich šetření hasiči provedli úklid komunikace.

Zdroj :
por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje