Řidič na Zlínsku s vozidlem skončil v potoce

HZS Zlinský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

Řidič na Zlínsku s vozidlem skončil v potoce

V pondělí 23.04.2018, profesionální hasiči ze stanice Luhačovice byli v sedm hodin ráno vysláni k dopravní nehodě do obce Ludkovice na Zlínsku. Zde u kruhového objezdu řidič osobního vozidla tovární značky Honda po rozbití svodidel sjel do místního potoku.

xx.jpg
Řidič při nehodě neutrpěl žádné zranění. Z vozidla však začal vytékat do vody olej. Přivolaní hasiči proto ihned po svém příjezdu umístili do vody sorbční hady.

zec.jpg

Další problém nastal s vytažením vozidla ven z koryta potoku. Z tohoto důvodu byla k nehodě vyslána další jednotka hasičů, a to ze stanice Otrokovice, která k havárii vozidla přijela s vyprošťovacím automobilem. S jeho pomocí vozidlo hasiči vytáhli zpět na vozovku.

xxxx.jpg

Nakonec hasiči uklidili uniklé ropné produkty, aby nedošlo k ohrožení životního prostředí a vrátili se zpět na svou základnu.

Příčina nehody je v šetření dopravních policistů.

Zdroj :

por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje