Vyhlášení ankety Dobrovolní hasiči roku 2020 – přímý přenos

Hasiči/Dobrovolní hasiči/Akce hasičů

16.12.2020 | Česká republika
Vyhlášení ankety Dobrovolní hasiči roku 2020 – přímý přenos

16. 12. 2020 (MF) - Dnes můžete od 17:50 hodin sledovat v přímém přenosu slavnostní vyhlášení 10. ročníku ankety Dobrovolní hasiči roku 2020. Ta je každoročně organizovaná spolkem Svatý Florián a jejím cílem je aktivně pomáhat v propagaci dobrovolných hasičů a zvyšovat povědomí o jejich mimořádné obětavosti.

V rámci programu se můžete těšit na moderátora a patrona Ankety Petra Rychlého a také na další dva patrony, kterými jsou Ilona Csáková a Ondřej Vetchý. Dále vystoupí Monika Absolonová, Bára Basiková, 4 Tenoři a skupina Kamelot.

Z důvodu dodržení preventivních ochranných opatření bude omezen počet přítomných osob v sále, takže se slavnostní večer bude konat bez početné podpory zástupců jednotek a sborů dobrovolných hasičů, zástupců partnerů a dalších hostů. Celý večer však můžete sledovat v přímém přenosu na www.adhr.cz, webových stránkách HZS ČR (přenos je připravován, jeho spuštění bude k dispozici před začátkem přenosu) a na facebooku HZS ČR.

Záznam zde:  Galavečer ankety Dobrovolní hasiči roku 2020

Zdroj: úvodní stránka HZSCR