Předání daru jednotkám SDH

Hasiči/Dobrovolní hasiči/Okénko sboru

27.11.2022 |  Středočeský kraj
Předání daru jednotkám SDH
U některých dobrovolných jednotek naděloval Ježíšek s měsíčním předstihem

Územní odbor Mělník HZS Středočeského kraje upořádal v pátek 25. listopadu krátké slavnostní předání daru vybraným jednotkám sboru dobrovolných hasičů obcí. Čtyři motorové řetězové pily a jednu motorovou rozbrušovací pilu převzali příslušní starostové a velitelé jednotek. Další pily budou dobrovolným jednotkám předávány v následujícím období i v jiných částech kraje. Vzhledem k postupné obnově motorových řetězových pil u HZS Středočeského kraje se stávající pily stanou pro profesionální hasiče nepotřebné. Před vlastním předáním všechny prošly důkladným servisem, aby byla zaručena jejich plná funkčnost a spolehlivost. Při řešení mimořádných událostí tak jistě odvedou ještě mnoho práce v rukou dobrovolných hasičů, kteří se významně podílejí na odstraňování následků po řádění větru a jiných nepřízní počasí.

FOTO: HZS Středočeského kraje

Ing. Ladislav HOLOMČÍK