Casting MISS hasička ČeskoSlovensko

hasiči/Hasičská děvčata/Akce Ladies Hasič

21.07.2017
Casting MISS hasička ČeskoSlovensko

V neděli 25. června 2017 proběhl v agentuře JARO MANAGEMENT na Národní třídě výběr soutěžících do finále letošního ročníku soutěže Miss Hasička ČeskoSlovensko

Po úvodním přivítání byly všechny soutěžní adeptky podrobeny zvídavým otázkám poroty a poté se všichni prezentovali v plavkách. Souboj to byl opravdu vyrovnaný, většina dívek se díky požárnímu sportu mohla pochlubit sportovní štíhlou postavou.

IMG_8602.jpg

Všem účastníkům castingu ale nechyběl ani smysl pro humor a důvtip, většina dívek pak překvapila porotu svým obětavým zájmem o výchovu dětských hasičů a aktivním zapojení do činnosti vlastních SDH.

Velké finále a slavnostní galavečer soutěže se uskuteční 3. listopadu 2017 v TOP CONGRESS HALL v Top Hotelu Praha. Moderátorem večera bude již tradičně Libor Bouček.

IMG_8716-(1).jpg

Zdroj :