Krajský ředitel policie hl. m. Prahy poděkoval pražským hasičům za spolupráci v době pandemie

Hasiči/Profesionální hasiči/Hasiči v akci

22.06.2020 | Praha/ Praha
V pátek 19.6.2020 proběhla návštěva krajského ředitele HZS hl. m. Prahy plk. Ing. Luďka Prudila na Krajském ředitelství policie hl. m. Prahy, kde z rukou ředitele brig. gen. Ing. Tomáš Lercha převzal plaketu s poděkováním pražským hasičům za vstřícnost a pomoc policistům, policistkám a občanským zaměstnancům Krajského ředitelství policie hl. m. Prahy v době pandemie COVID-19.
Tohoto poděkování si jako sbor vážíme a věříme, že vzájemná spolupráce a vstřícnost všech složek integrovaného záchranného systému budou fungovat i nadále a ve všech situacích, které nás společně potkají.
Zdroj: HZS hlavního města Prahy