Ranní požár dřevěné chatky v Ostravě-Hrabové

HZS Moravskoslezký kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

Ranní požár dřevěné chatky v Ostravě-Hrabové
pozarW.pngTři jednotky hasičů zasahovaly v pondělí 22.10.2018 v Ostravě-Hrabové u požáru přízemní dřevěné chatky. Předběžná škoda byla odhadnuta na 300 tisíc korun, nikdo nebyl zraněn. Cizí zavinění nebylo zjištěno, přesnou příčinou vzniku požáru je technická závada na elektroinstalaci chladničky.

ViewImage-(11).jpg

Operační středisko bylo o požáru členité chatky o půdorysu 8x8 metrů informováno v pondělí po půl sedmé hasic-aut.jpgranní. Do ulice Na Rozvodí ihned vyjely dvě jednotky Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS MSK)) – z ostravských stanic Jih a Zábřeh, společně s nimi jednotka dobrovolných hasičů Hrabová.
Hasiči, kteří zasahovali v dýchací technice, dostali oheň pod kontrolu za hodinu a čtvrt, dalších 50 minut jim zabralo dohašování.

ViewImage-(17).jpg

Petr Kůdela, tiskový mluvčí - HZS Moravskoslezského kraje