20 let Hasičského záchranného sboru Pardubického kraje

Hasiči/Profesionální hasiči/Okénko sboru

01.08.2020 | Pardubický kraj
20 let Hasičského záchranného sboru Pardubického kraje

Letos si HZS Pardubického kraje připomíná 20 let od svého vzniku. Letos si do statistiky také mimořádně zapisujeme i mimořádné zásahy, kterými byly například ptačí chřipka, požár skládky ve Zdechovicích, zásahy v souvislosti s koronavirem a třeba i povodně.

Vzhledem k nouzovému stavu jsme byli nuceni omezit i návštěvy dětí na pravidelných exkurzích na stanicích, nekonaly se dny otevřených dveří na našich stanicích.

Přijďte tedy alespoň teď v srpnu a září na náměstí velkých měst nahlédnout do moderních hasičských vozidel a zasoutěžit si s dětmi. Letos totiž neslavíme sami, slavíme spolu s Pardubickým krajem a tímto se připojujeme k roadshow, kterou kraj pořádá.

Začínáme již 1. srpna ve 14 hodin na náměstí T.G. Masaryka v Moravské Třebové. Přijďte nejen na známé hudební kapely, nejen ochutnat regionální potraviny, ale přijďte i k nám ke stánku i hasičské technice. Těšíme se na Vás.

Jelikož se jedná o roadshow po celém kraji, těšíme se na Vás i v dalších městech:

8. srpna – Hlinsko

15. srpna – Svitavy