Hasiči z Frýdku-Místku se vzorně starají o dětskou nemocnici

Hasiči/Profesionální hasiči/Okénko sboru

08.11.2017
Hasiči z Frýdku-Místku se vzorně starají o dětskou nemocnici
ViewImage-aspxFD.jpg         Výjezdoví hasiči z Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje, územního odboru Frýdek-Místek, stanice Frýdek-Místek, iniciovali na směně A, B a C sbírku finančních prostředků pro dětské oddělení Nemocnice ve Frýdku-Místku.
d.jpg
         „Naším posláním je pomáhat těm, kteří pomoc potřebují. Proto chceme, aby se dětem jejich pobyt v nemocnici co nejvíce zpříjemnil,“ uvedl organizátor sbírky nstržm. Tomáš Vojkovský, hasič-strojník směna B.
ss.jpg
         Celkem mezi sebou hasiči vybrali 18 800 Kč, za které - po konzultaci se zástupci frýdecko-místecké nemocnice - nakoupili pro dětské oddělení nemocnice televizi, DVD přehrávač, fixy, pastelky, papíry a spoustu her a hraček, aby tak malým pacientům zpříjemnili jejich pobyt v nemocnici.

fg.jpg
Jolana Filipová, tisková mluvčí Nemocnice ve Frýdku-Místku