Hasičský punč pro dobrou věc

21.01.2019
Hasičský punč pro dobrou věc

svarak-d495d.png

Jeseničtí profesionální hasiči již čtvrtý rok po sobě přišli v prosincovém čase mezi návštěvníky adventních trhů, aby přiložili hasičskou ruku k vánočnímu dílu a vydělanou korunu z příspěvků kupujících charitativního punče použili pro dobrou věc.

ViewImage-(1).jpg

Stejně jako uplynulé roky bylo uvařeno několik hektolitrů, doufáme velmi dobrého punče, tak aby bylo tentokrát možné pomoci rodinám a opatrovníkům zdravotně handicapovaných dětí na Jesenicku.

Částka, kterou návštěvníci adventních trhů letos utratili, velmi mile potěšila nejen hasiče, ale zejména Asociaci rodičů a přátel zdravotně postižených dětí Jeseník. Její vedoucí tak na začátku roku převzala z rukou ředitele HZS Jeseník úctyhodnou a letos rekordní částku ve výši 50 000 Kč. Výtěžek z projevu solidarity a soucitu, který rozhodně k předvánočnímu období patří, bude použit na různé terapie a volnočasové aktivity dětí a rodičů sdružených v asociaci.

Děkujeme jménem všech, kteří se na přípravě moku podílejí a i pro příští roky doufáme ve vaši přízeň.

Autor:plk. Ing. Jan Pastucha - ředitel ÚO Jeseník

Tiskový odbor - HZS Olomouckého kraje