Hasičský sbor ve Znojmě má novou požární stanici. Na vybavení stanice se podílelo město Znojmo

Hasiči/Profesionální hasiči/Okénko sboru

06.12.2017

Se stavbou nové požární stanice ve Znojmě souvisí i náklady spojené s jejím vybavením. Do spolufinancování vybavení se zapojilo také město Znojmo.
logo_znojmo_CMYK.jpg

Vybavit novou centrální stanici nábytkem není levná záležitost. Celková částka za více jak 400 kusů nábytku a příslušenství ve školící místnosti, krizové místnosti a dalších prostorách stanice činí 1,1 mil. korun. Město Znojmo nám poskytlo finanční dotaci ze svého rozpočtu a to ve výši 300 tisíc korun.  Zbylá částka je z našich provozních prostředků. Tímto děkujeme za výše uvedenou finanční podporu, která nám zjednodušila situaci během probíhající výstavby požární stanice Znojmo.

Jaroslav Mikoška
firebrno.cz