Loučení s kolegou

Hasiči/Profesionální hasiči/Okénko sboru

24.05.2021 | Otrokovice/ Zlínský kraj
Loučení s kolegou

(24.05.2021) Posledním květnovým dnem končí dlouholetý příslušník HZS Zlínského kraje.

Pprap. Vítězslav Andrýsek k profesionálním hasičům nastoupil v roce 1996. Postupně se stal hasičem technikem a poté byl technikem spojové a informační služby. Po celou dobu zůstal věrný jedné požární stanici, a to v Otrokovicích na Zlínsku.

Na přátelském setkání si všichni zavzpomínali na své hasičské začátky, velké události, historický vývoj hasičské techniky a dalšího vybavení včetně ochranných prostředků. Za dlouholetou obětavou práci pří záchraně zdraví, životů i majetku lidí a spolupráci a službu občanům poděkoval a dary předal náměstek pro IZS a operační řízení plk. Ing. Pavel Dekret společně s ředitelem Územního odboru Zlín plk. Ing. Štefanem Hrtúsem.

Do dalších let přejeme především pevné zdraví.

Autor: por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje

Zdroj : HZS Zlínského kraje