Ocenění „Stavba roku střední Čechy“ pro stanici HZS Čáslav

05.10.2017
Ocenění „Stavba roku střední Čechy“ pro stanici HZS Čáslav

ViewImage-aspx.jpg
Ve čtvrtek 5. října 2017 se na stanici HZS Čáslav konalo předání certifikátů Stavba roku střední Čechy, kde se stavební dílo stanice HZS Čáslav umístilo za rok 2016 v kategorii pozemních staveb na třetím místě.

vvvv.jpg

Certifikáty předávali představitelé organizačního výboru této organizace pan Aleš Zahajský a pan Pavel Kolář. Hodnotící porota čítající přibližně 40 členů byla sestavena z odborných pedagogů, referentů úřadů, činovníků spolkové obce, významných představitelů profesních institucí, orgánů veřejné moci a občanské společnosti.

Výroční certifikát osobně převzali představitelé Města Čáslavi, starosta Ing. Jaromír Strnad a tajemník městského úřadu Ing. Antonín Hejzlar, za generálního dodavatele stavby společnost Bursík Holding, a.s., pan Lukáš Jeřábek, dále zástupce projekční kanceláře a autorského dozoru společnosti Arplan s.r.o. Ing. Lukáš Semerád a také zástupci HZS Středočeského kraje, Mgr. Kateřina Cibulková (nyní HZS Karlovarského kraje), Michal Čížek, DiS., plk. Ing. Jiří Pokorný, mjr. Ing. Pavel Říha a npor. Bc. Petr Klatovský.

vv.jpg

Při proslovech mimo jiné starosta města Čáslavi vyzdvihl, že nová stanice zlepšila postavení hasičů ve městě a přispěla ke zlepšení služeb občanům a vybavenosti města.

Foto: nprap. Martin Šmejlkal

kpt. Bc. Radka Vonšovská