Předání medailí HZS ČR hasičům Jihočeského kraje

Hasiči/Dobrovolní hasiči/Okénko sboru

19.12.2017
Předání medailí HZS ČR  hasičům Jihočeského kraje

K příležitosti státního svátku vzniku samostatného Československého státu proběhlo na konci října 2017 v Barokním sále Jihočeského muzea slavnostní složení slibu nových příslušníků HZS Jihočeského kraje a předání medailí HZS ČR.
ssssss.jpg

Slavnostního aktu se tehdy nemohli zúčastnit dva příslušníci HZS Jihočeského kraje, kterým byla jejich služební medaile předána dnes.
ss.jpg
Medaili generálního ředitele HZS ČR "Za věrnost I. stupně" za více než 30 let ve službě tak z rukou krajského ředitele HZS Jihočeského kraje plk. Lubomíra Bureše obdržel pprap. Milan Hejduk, sloužící na směně na územním odboru České Budějovice.

ViewImage-aspx.jpg
Medaili generálního ředitele HZS ČR "Za věrnost III. stupně", tzn. za více než 10 odsloužených let, si převzala kpt. Jana Mejzlíková, koordinátorka PVČ krajského ředitelství.

wer.jpg
Předání medalí se dále zúčastnili ředitel kanceláře ředitele HZS Jihočeského kraj plk. Miroslav Ďuriš, náměstek pro prevenci a CNP plk. Milan Brabec a ředitel územního odboru České Budějovice plk. Jiří Pešek.

Vendula Matějů, tisková mluvčí - HZS Jihočeský kraj

Foto: HZS Jihočeský kraj