Slavnostní otevření požární stanice v Konici

07.11.2017
Slavnostní otevření požární stanice v Konici

39_hasici_konice.jpg
Koničtí profesionální hasiči se konečně dočkali! V pondělí 13. listopadu 2017 v 10:00 hodin bude slavnostně otevřena nová stanice HZS v Konici, ulice Chmelnice. Po 13 měsících, kdy začala výstavba nové stanice na „zelené louce“, se budou moci profesionální hasiči přestěhovat do nového objektu.
konice-zbrojnice-hasici12016_denik-630.jpg

Slavnostního otevření se zúčastní JUDr. Ing. Jiří Nováček, 1. náměstek ministra vnitra pro řízení sekce vnitřní bezpečnosti, genmjr. Ing. Drahoslav Ryba, generální ředitel HZS ČR, Ladislav Okleštěk, hejtman Olomouckého kraje a spousta dalších významných osobností z celé ČR.

Tato akce je završením několikaleté snahy o vybudování odpovídajících prostor pro výkon služby příslušníků Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje v této lokalitě.

por. Bc. Ing. Vladimíra Hacsiková, tisková mluvčí - HZS Olomouckého kraje

Foto : HZS Olomouckého kraje