Slavnostní zahájení roku 2018 a předání medailí hasičům ve Zlínském kraji

Hasiči/Profesionální hasiči/Okénko sboru

03.01.2018
Slavnostní zahájení roku 2018 a předání medailí hasičům ve Zlínském kraji

Profesionální hasiči a občanští zaměstnanci Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje spolu s hejtmanem Zlínského kraje, primátorem města Zlína a s ombudsmankou Hasičského záchranného sboru ČR zahájili rok 2018.
q.jpg
V prostorách centrální stanice Zlín se dnes ráno uskutečnilo, 2.1. 2018,  tradiční slavnostní zahájení nového roku, při kterém se sešli příslušníci a zaměstnanci krajského ředitelství Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje spolu s příslušníky sloužící směny stanice Zlín.

qqq.jpg
Společně tak i s hosty zahájili rok 2018. Hostem této tradiční události byl hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek, primátor města Zlína MUDr. Miroslav Adámek a ombudsmanka Hasičského záchranného sboru ČR Ing. Jarmila Čičmancová.
qq.jpg

Hosté ve svých projevech ocenili práci profesionálních hasičů při zdolávání mimořádných událostí na území kraje i města, vyzdvihli jejich vysokou a profesionální úroveň a ocenili jejich úspěchy na poli pracovním i sportovním. Do nadcházejícího roku jim popřáli mnoho úspěchů v osobním i pracovním životě.
qqqq.jpg
Za vedení Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje se k přání připojil i krajský ředitel plk. Ing. Vít Rušar. Ve svém projevu shrnul předchozí rok. Připomněl pořízení nové techniky a vybavení stanic v kraji, nejtěžší a nejdelší zásahy roku 2017 i sportovní úspěchy hasičů. Na závěr poděkoval všem příslušníkům a zaměstnancům za dosavadní práci.
qqqqqq.jpg
Součástí slavnostního nástupu bylo také ocenění příslušníků Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje za věrnost ve službě profesionálních hasičů.
www.jpg

Zdroj :