Slavnostní zahájení roku 2019 HZS Zlínského kraje bylo i s předáním medailí FOTOGALERIE

Hasiči/Profesionální hasiči/Okénko sboru

03.01.2019

Profesionální hasiči a občanští zaměstnanci Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje spolu s primátorem města Zlína zahájili rok 2019.

ViewImage-(1).jpg

V prostorách centrální stanice Zlín se, 3.1. 2019,  ráno uskutečnilo tradiční slavnostní zahájení nového roku, při kterém se sešli příslušníci a zaměstnanci krajského ředitelství Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje spolu s příslušníky sloužící směny stanice Zlín. Společně tak i s hosty zahájili rok 2019. Hostem této tradiční události byl primátor města Zlína Jiří Korec a starosta Okresního sdružení hasičů Zlín Ing. Josef Bernátík.

ViewImage-(7).jpg

Hosté ve svých projevech ocenili práci profesionálních hasičů při zdolávání mimořádných událostí na území kraje i města, vyzdvihli jejich vysokou a profesionální úroveň a ocenili jejich úspěchy na poli pracovním i sportovním. Do nadcházejícího roku jim popřáli mnoho úspěchů v osobním i pracovním životě.

ViewImage.jpg

Za vedení Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje se k přání připojil i krajský ředitel plk. Ing. Vít Rušar. Ve svém projevu shrnul předchozí rok. Připomněl pořízení nové techniky a vybavení stanic v kraji, nejtěžší a nejdelší zásahy roku 2018 i sportovní úspěchy hasičů. Taktéž poděkoval zástupcům Zlínského kraje za dotace v podobě finanční částky na pořízení nového vozidla pro vyšetřovatele hasičů a zástupcům Statutárního města Zlín za finanční dar k nákupu věcných prostředků ke zlepšení akceschopnosti Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje.  Na závěr poděkoval všem příslušníkům a zaměstnancům za dosavadní práci.

ViewImage-(4).jpg

Součástí slavnostního nástupu bylo také ocenění příslušníků Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje za věrnost ve službě profesionálních hasičů a ocenění sportovců, za jejich mimořádné sportovní úspěchy.

ViewImage.png

Zdroj :