Ředitel HZS Plzeňského kraje poprvé udělil plakety HZS Plzeňského kraje

Hasiči//Profesionální hasiči/Portrét hasiče

Ředitel HZS Plzeňského kraje poprvé udělil plakety HZS Plzeňského kraje

Plaketu Hasičského záchranného sboru Plzeňského kraje lze udělit mimo jiné i fyzickým osobám jako ocenění  jejich dlouhodobé a vynikající pracovní činnosti při příležitostech životních nebo pracovních jubileí.

ssss.jpg

Plaketu uděluje krajský ředitel zejména u příležitosti státních svátků ke dni 8. května nebo 28. října a při vhodných příležitostech i mimo tyto termíny. Plaketu předává osobně krajský ředitel. Dne 20.12. 2018 byly tyto plakety uděleny poprvé a to dvěma příslušnicím, které velkou část svého pracovního života spojily s hasičským záchranným sborem.

hasici-Plzen.jpeg  clp1920478.jpg

a.jpg
nprap. Miroslava Šebestová:

nastoupila k tehdejšímu Hasičskému záchrannému sboru města Plzně dne 1. 2. 1993. Po celou dobu svého působení u HZS ČR se věnuje problematice stavební prevence. V letech 2004 až 2010 působila jako vedoucí oddělení stavební prevence krajského ředitelství, v současné době působí na oddělení stavební prevence jako vrchní inspektor stavební prevence.

ss.jpg

hasici-Plzen.jpegclp1920478.jpg

rtn. Marie Lešetická:

nastoupila k tehdejšímu Hasičskému záchrannému sboru města Plzně dne     1. 9. 1991. V současné době působí na pozici hasiče-spojaře se zařazením na Požární stanici Plzeň-Košutka.

s.jpg

Zdroj: mgr. Petr Poncar HZS Plzeňského kraje , Foto HZS Plzeňského kraje