Zemřel nadstrážmistr Luboš Hrachovec

15.07.2018
Zemřel nadstrážmistr Luboš Hrachovec
smrt5.jpg ViewImage-(1).png
Ve středu 11. července 2018 nás zasáhla velmi bolestná a nečekaná zpráva.

ViewImage-(1).jpg

Ve věku 43 let nás navždy opustil kolega, kamarád a především otec dvou dětí, profesionální i dobrovolný hasič nadstrážmistr Luboš Hrachovec ze stanice HZS Jílové.

ViewImage.jpg

Jeho život byl už od dětství spojený s hasičskou stanicí v Jílovém u Prahy, neboť právě na této stanici pracovali na pozici velitele směny a jako spojařka i jeho rodiče. Po jejich vzoru tak v roce 1995 začal také on na této stanici svou dráhu profesionálního hasiče. Přátelskou povahou si velmi rychle získával své okolí. Budeme si jej navždy pamatovat jako výborného kamaráda, parťáka a skvělého tátu, který povolání hasiče bral jako poslání, i jako člověka, pro kterého byla pomoc druhým v nouzi vždy samozřejmostí. Bylo nám ctí být jeho kolegy i kamarády.

picture.pngČest jeho památce!
Hasičský záchranný sbor