Zemřel nprap. Luboš Viterna

Hasiči//Profesionální hasiči/Portrét hasiče

Zemřel nprap. Luboš Viterna

es.jpg
Odešel kamarád, spoluhráč, kolega, v neposlední řadě hlavně manžel a tatínek, hasič Hasičské stanice Tachov , pan Luboš Viterna.

-.jpg

dfr.jpgS těžkým srdcem, ve kterém "Srneček" navždy zůstane musíme oznámit, že dopoledne, v úterý 22.5.2018 se Lubošovi stala osudnou jeho záliba v jízdě na motorce. Všichni, kteří známe Luboše, víme, že nic nedělal napůl. Ať už svojí práci, přátelům, kamarádům, fotbalu a hlavně rodině pokaždé obětoval vše, co mohl.

(1).jpg

Luboš byl a pro většinu stále zůstane jedním z nejlepších lidí, které jsme mohli poznat. Věřím, že nemusím popisovat jeho povahu, jednak na to není dostatek místa a hlavně jsme ho každý znal. Nebyl snad den, kdy by někomu na tváři nevykouzlil úsměv, už jen třeba úsměvem svým. Jako drobnost můžeme všichni zapálit svíčku pod vlajkou na Hasičské stanici v Tachově, jež byla jeho druhým domovem. Proto je zde malé pietní místo.

o01.jpg

S Lubošem se rozloučíme v pondělí  4.6.2018 ve 13 hodin ve smuteční síni v Mariánských Lázních
.
(1).jpg

Velkým přáním manželky Lucinky a doufáme, že i Lubošovo přáním by bylo, aby se s ním kamarádi a rodina neloučili v černém. Lubo, nikdy nezapomeneme!

Pavel Prokeš
HZS Pk, Hasičská stanice Tachov