Otavský Plamínek 2019

Hasiči/Mladí a malí hasiči/Pozvánka

02.05.2019 | ilustrační foto
Otavský Plamínek 2019

otavsk-pla2.pngV sobotu 4. května 2019 se uskuteční již dvanáctý ročník pohárové soutěže kolektivů mladých hasičů okresu Strakonice "Otavský Plamínek". Celý program začíná ve 12:00 hodin v letním areálu plaveckého stadionu Na Křemelce ve Strakonicích. Soutěžit začneme od 13:00 hodin.

V současné chvíli máme přihlášeno 49 soutěžních družstev z 19 dobrovolných sborů celého okresu (8x přípravka, 21x mladší, 20x starší), což znamená čtyři stovky soutěžících dětí ve věku 3-15 let. Otavský Plamínek znovu potvrzuje, že je největší a nejnavštěvovanější dětskou soutěží svého druhu na našem okrese.

ilustr.JPG

Kromě vlastní soutěže vystoupí i strakonické mažoretky Otavanky,  v průběhu odpoledne je pro děti připraven rovněž další program, o který se postarají kromě hasičů i strakoničtí policisté, vojáci a další.

plk. Ing. Ota Šmejkal, ředitel HZS Jihočeského kraje, ÚO Strakonice

Vendula  Matějů –tisková mluvčí Jihočeský kraj