Otavský plamínek 2018

Hasiči/Mladí a malí hasiči/Pozvánka

03.05.2018 | ilustrační foto
Otavský plamínek 2018
V letošním roce pokračujeme již jedenáctým ročníkem pohárové soutěže kolektivů mladých hasičů okresu Strakonice "Otavský Plamínek".

obrazem-mali-hasici-soutezili-v-karlstejne-1-300x225.jpgLetošní ročník se koná v sobotu 5. května 2018. Celý program začíná již ve 12:00 hodinv letním areálu plaveckého stadionu Na Křemelce ve Strakonicích. Soutěžit začneme od 13:00 hodin.
V současné chvíli máme přihlášeno rekordních 54 soutěžních družstev (to je o deset více než v roce 2017!!!) z 20 dobrovolných sborů celého okresu, což znamená více než čtyři stovky soutěžících dětí ve věku 3-15 let. Otavský Plamínek znovu potvrzuje, že je největší a nejnavštěvovanější dětskou soutěží svého druhu na našem okrese. Do soutěže máme 11 přípravek, 26 mladších a 17 starších družstev. Novinkou letošního ročníku je to, že budou poprvé v historii Plamínku použity ve všech kategoriích tzv. nástřikové terče.

Kromě vlastní soutěže vystoupí i strakonické mažoretky Otavanky a v průběhu odpoledne je pro děti připraven rovněž další program, o který se postarají kromě hasičů i strakoničtí policisté, vojáci a další.
Srdečně zveme diváky a příznivce požárního sportu ke zhlédnutí této nevšední a atraktivní podívané.
 ViewImage-aspx.png
Vendula  Matějů –tisková mluvčí Jihočeský kraj