False

10. ročník „HRANICKÉ VĚŽE“

Sport/Kalendář soutěží/Celostátní

06.06.2019 | Hranice/Olomoucký kraj
10. ročník „HRANICKÉ VĚŽE“

Nenechte si ujít 10.ročník soutěž "Hranická věž" - ta se koná ve čtvrtek 20.6.2019 začátek soutěže odstartuje úderem 9:00 v Hranicích... 

Soutěží se ve dvou disciplínách požárního sportu dle platných pravidel. Soutěž je řazena do Českého poháru ve dvojboji, bodování probíhá dle propozic Českého poháru ve dvojboji viz. ČPVDB - http://www.chsf.cz/

Soutěží se ve dvou věkových kategoriích. Hlavní kategorie – muži do 35 let včetně (rozhoduje rok narození, tzn. v roce 2018 muži narození v letech 1983 a později). Muži nad 35 let jsou dle dosažených časů součástí soutěže hlavní kategorie, vyhodnocují se však samostatně.

Běh na 100m s překážkami - Bude probíhat ve dvou pokusech (bez následných vyřazovacích kol). Povrch: tartan

Výstup do 4. podlaží cvičné věže - Bude probíhat ve dvou pokusech (bez následných vyřazovacích kol). Povrch: TARTAN

Veškeré podrobnosti k soutěži v přílohovém souboru "doc" - stahujte zde >>> kliknete zde <<<

HZS Olomouckého kraje

1