False

Sport/Kronika z akcí

22.04.2022 | Česká republika
Hasič Tomáš Hlava vicemistrem v kulturistice

Hasiči jsou všestranní „borci“ a neustále musí pracovat na své fyzické kondici. Aby byli ve své profesi opravdu perfektní, neustále se zdokonalují, a to i ve svém volném čase. Někteří se věnují cyklistice, jiní běhají a někteří jsou opravdovými mistry třeba v kulturistice. Například náš příslušník nstržm. Tomáš Hlava, který slouží na stanici v Lanškrouně. Minulý víkend se účastnil Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen 2022, které se konalo v Rock & Roll Garage v Ostravě. Na soutěž bylo přihlášeno celkem 82 závodníků.

A jak jinak mohl Tomáš skončit, když se kulturistice věnuje již řadu let?  Ve své kategorii klasická kulturistika do 180 cm si domů odvezl medaili a obsadil krásné 2. místo. Gratulujeme!!!

A jelikož sezona je v plném proudu, tak v sobotu 23. dubna, je Tomáš Hlava opět na další soutěži, a to na Mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters v kulturistice 2022 v Kunovicích.

Tomáši, držíme ti pěsti a přejeme úspěch i na tomto mistrovství.

Foto: Ronnie a archiv Tomáše

por. Bc. Vendula Horáková, tisková mluvčí