False

Sport/Kronika z akcí

23.09.2020 | Dobruška/ Královéhradecký kraj
Na stanici v Dobrušce se konal tradiční přebor v nohejbalu trojic

Čtrnáctého ročníku turnaje v nohejbalu trojic, který se pořádá pravidelně na stanici HZS v Dobrušce, se zúčastnilo deset družstev složených z příslušníků HZS ČR. První místo bral za své výkony na antukovém hřišti tým HZS Vyškov, stříbrnou příčku získali hasiči z týmu HZS Jičín, třetí místo brali domácí soutěžící z HZS Dobruška.

Ceny předali vítězům během vyhlášení starosta města Dobrušky Petr Lžíčař a ředitel územního odboru Rychnov nad Kněžnou HZS Královéhradeckého kraje plk. Martin Král.

Turnaj se uskutečnil ve čtvrtek 17. září 2019 a o jeho organizaci se postaral Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje, Česká hasičská sportovní federace a HZS Královéhradeckého kraje, územní odbor Rychnov nad Kněžnou, stanice Dobruška.

Celkové pořadí:

1. HZS Vyškov