False

Sport/Kronika z akcí

15.09.2021 | Parduboce/ Pardubický kraj
První schůzka organizačního týmu mistrovství v požárním sportu

První setkání organizačního týmu 49. Mistrovství České republiky v požárním sportu a 67. Mistrovství Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska v požárním sportu mužů a žen se uskutečnilo v úterý 14. září 2021, na Krajském ředitelství HZS Pardubického kraje.

logo MČR PS.jpg

Setkání se účastnili krajský ředitel HZS Pardubického kraje, starostka Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, starosta sdružení pro Pardubický kraj, ale i zástupci generálního ředitelství HZS ČR.

Hovořilo se zejména o termínu, kterým bude poslední srpnový víkend 26. až 28. srpna 2022 a umístění jednotlivých disciplín požárního sportu. Mistrovství v požárním sportu se totiž po 14. letech vrací opět do města perníku, do Pardubic.

Už teď se těšíme na všechny závodníky, ale i na milovníky a příznivce tohoto sportu.

por. Bc. Vendula Horáková, tisková mluvčí
Zdroj: HZS Pardubického kraje