False

Sport/Kronika z akcí

08.09.2020 | Semice/ Jihočeský kraj
Tradiční nohejbalový turnaj v Semicích

Šestý ročník nohejbalového turnaje trojic složek IZS a přátel města Písku v Semicích proběhl v pátek 4. září 2020 za účasti 14 týmu.

Po vyrovnaných zápasech, které většinou končily až ve třetím rozhodujícím setu, se z celkového prvního místa radoval tým policistů z Čimelic, kteří jako uplní nováčci turnaje svojí kvalitou překvapili všechny a zaslouženě zvítězili.
Velké poděkování za zorganizování turnaje patří Hasičskému sportovnímu klubu územního odboru Písek. Dále je nutné poděkovat dalším sponzorům, bez kterých by tato akce nemohla uskutečnit a to: Jihočeskému Hasičskému sportovnímu klubu, z. s.,pod jeho záštitou turnaj konal, a firmám a organizacímToyota Dolák Písek, Platan Protivín, HZS Písek,Hasičská sportovní federace, Vinotéka u Nového mostu Ondřej Klepsa, skládka Vydlaby, Vishay a GD Druckguss.
Zdroj: HZS Jihočeského kraje