False

20.10.2018
Vítězem hasičského přeboru ve stolním tenise v Ostravě opět Jihočeši
stolni-tenis-2.jpg
Tříčlenný tým stolních tenistů z Jižních Čech, nazvaný Jihočeši, se stal stejně jako loni i letos vítězem republikového přeboru Hasičského záchranného sboru ČR (HZS). Konal se v pátek 19.10.2018 tradičně v Ostravě, zúčastnilo se jej devět týmů z ČR a reprezentační výběr Slovenska.

ViewImage-(4).jpg

Celkové druhé místo obsadil tým HZS Olomouc, bronz bral tým HZS MSK z Integrovaného bezpečnostního centra Moravskoslezského kraje v Ostravě.

vv.jpg

Týmy profesionálních hasičů se utkaly ve dvouhrách a čtyřhrách ve dvou základních skupinách po pěti týmech. stolni-tenis3.jpgJejich vítězové se pak utkali o celkové prvenství, druzí ze skupin o bronz. Hrálo se vždy do dosažení tří vítězství.
Republikové turnaje či přebory HZS ČR ve stolním tenise se konají vždy jednou ročně. V Ostravě se takové turnaje konají nepřetržitě 23 let, organizuje je HZS Moravskoslezského kraje.

Petr Kůdela, tiskový mluvčí - HZS Moravskoslezského kraje
Foto: HZS Moravskoslezského kraje