False

Družstvo HZS Zlínského kraje vyhrálo 4. ročník turnaje ve florbalu "O pohár ředitele HZS Olomouckého kraje"

Sport/Výsledky soutěží/Celostátní

27.10.2022 | Přerov/ Olomoucký kraj
Družstvo HZS Zlínského kraje vyhrálo 4. ročník turnaje ve florbalu

(26. 10. 2022) Naši ogaři nejen hasí požáry, odstraňují následky dopravních nehod či následků přírodních živlů a prověřují v rámci cvičení své odborné znalosti, ale také se starají o svoji fyzičku a v rámci sportovních soutěží reprezentují náš kraj.

Dne 26. 10. 2022 se uskutečnil Přebor HZS ČR ve florbalu v Přerově, a to 4. ročník turnaje "O pohár ředitele HZS Olomouckého kraje".

Hned v prvním zápase naši ogaři vyhráli 14:3 nad kolegy z Olomouckého kraje.

Druhý zápas už byl těžší, ale i tak jsme nad kolegy ze Středočeského kraje vyhráli 6:1.

V nejtužším boji s kolegy z Moravskoslezského kraje jsme nakonec těsně zvítězili 4:3 a postoupili do finále.

Ve finále jsme zvítězili nad kolegy z Pardubického kraje opět 6:1 a stali se tak vítězi turnaje.

Autor: nprap. Roman Žemlička - HZS Zlínského kraje

Zdroj: HZS Zlínského kraje