False

Sport/Výsledky soutěží/Celostátní

06.09.2019 | Hradec Králové/Královehradecký kraj
Mistry republiky v požárním sportu přijal hejtman i primátor

Mistry republiky v požárním sportu přijal hejtman Královéhradeckého kraj i primátor města Hradec Králové

Reprezentační družstvo HZS Královéhradeckého kraje, které získalo letos titul mistrů republiky v požárním sportu, přijalo gratulace ke svému úspěchu na setkání s hejtmanem Královéhradeckého kraje Jiřím Štěpánem a také na setkání s primátorem města Hradec Králové Alexandrem Hrabálkem.

Setkání se zúčastnilo nejen družstvo sportovců, ale také ředitel HZS Královéhradeckého kraje brig. gen. František Mencl a celý realizační tým v čele s trenérem npor. Zdeňkem Šedivkou. Z vítězství měli sportovci velkou radost, protože naposledy zvedli hasiči z Královéhradeckého pohár pro mistry republiky nad hlavu v roce 1992. Tehdy byl součástí týmu soutěžících právě i nynější trenér krajských hasičů Zdeněk Šedivka. Pohár se tak vrátil po 27 letech symbolicky do stejných rukou.

Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje