False

Sport/Výsledky soutěží/Celostátní

25.07.2022 |  Rotterdam/ Holansko
World Police and Fire Games 2022 - aktualizováno
Nizozemský Rotterdam hostí v těchto dnech prestižní světovou sportovní soutěž World Police and Fire Games 2022, které se letos zúčastní šest tisíc hasičů a policistů z 66 států světa.
25. 7. 2022 15:00

Češi ovládli týmové soutěže
V kategorii nad 35+ jednoznačně zvítězila reprezentace TFA a druhé místo patří hasičům z HZS Ústeckého kraje.
Neskutečná bitva se odehrávala v kategorii nad 18 let, kdy po každém úseku ze 4 se střídalo vedení mezi Českem a Brazílií. Před posledním úsekem jsme drželi náskok 3 sekund a v konečném součtu jsme vyhráli o 1 sekundu.
Obhajoba z Číny z roku 2019 se podařila a Češi kralují světu dál. Nezastavily nás ani 2 týmy z 200 miliónové Brazílie.
Do textu 4.png

24. 7. 2022 18:00
Zlatá a stříbrná medaile míří do České republiky i ve věkové kategorii 50+. Daniel Kouřil z HZS Olomouckého kraje nenašel přemožitele a získal zlato. Dan jako praporečník při zahajovacím ceremoniálu a nejzkušenější člen výpravy potvrdil svoje ambice a s výsledným časem, kterého dosáhl, by dokázal zvítězit i v kategorii 45+. Záda mu kryl Josef Kroupa z HZS Ústeckého kraje se stříbrnou medailí.
Do textu 2.pngZítra nás čeká obrovská bitva v týmové soutěži hlavně s Brazilci, Nory a Belgičany.

23. 7. 2022 18:00
Dnes probíhala soutež Ultimate Firefighter a v obrovské konkurenci hasičů zejména z Brazílie, Norska, Francie, Belgie a domácího Holandska jsme pro Českou republiku získali 3 zlaté a 1 stříbrnou medaili.
  • Pavel Kouřík z Hasičského záchranného sboru (HZS) Plzeňského kraje vybojoval 1. místo v kategorii do 30 let.
  • Jan Haderka z HZS Zlínského kraje porazil v těsném souboji brazilského kolegu o 3 vteřiny a odváží si rovněž zlatou medaili.
  • V kategorii nad 35 let získal 2. místo Zdeněk Král z HZS Pardubického kraje a Jaroslav Hanzel z HZS Moravskoslezského kraje zaběhl absolutně nejlepší čas v soutěži (3.57) a zaslouženě si pověsil na krk zlatou medaili.
Do textu.png

23. 7. 2022 12:00
Reprezentace Hasičského záchranného sboru ČR v TFA (Toughest Firefighter Alive – nejtvrdší hasič přežije) se s borci z ostatních států utká ve dnech 23. – 24. 7. v soutěžích jednotlivců a 25. 7. v soutěži družstev Ultimate Firefighter.
        Reprezentace TFA.jpeg
                   Reprezentace HZS ČR: Daniel Kouřil, Josef Kroupa, Zdeněk Král, Pavel Kouřík, Jan Haderka, Jaroslav Hanzel
Naši kluci budou obhajovat zlaté medaile ze soutěží jednotlivců i družstev z minulých her v Chengdu v Číně, které se konaly v roce 2019 a mají ambice umístit se opět na nejvyšších příčkách.
Držíme pěsti!!!

kpt. Lukáš Novák