False

Máme za sebou první kolo Velké ceny HZS Jihočeského kraje v požárním útoku

Sport/Výsledky soutěží/Regionální

05.06.2019 | Milevsko/Jihočeský kraj
V úterý 4. června se na Letním stadionu v Milevsku konalo 1. kolo soutěže Velké ceny HZS Jihočeského kraje v požárním útoku. Organizátorem soutěže v královské disciplíně požárního sportu byl územní odbor Písek.

Sportovní zápolení bylo zahájeno v 9 hodin nástupem, kdy ředitel územního odboru plk. Luboš Broulin přivítal všechny soutěžící a rozhodčí.
Každý ze sedmi územních odborů jihočeského profesionálního sboru přihlásil do závodu jedno družstvo. A po absolvování dvou pokusů bylo jasno o vítězi. S časem 23,91 s vyhrál územní odbor Jindřichův Hradec. Druhý skončil územní odbor Strakonice, a to s časem 25,19 s, třetí byl územní odbor České Budějovice, který měl čas 25,40 s.
Druhé kolo jihočeské Velké ceny v požárním útoku se uskuteční za týden v rámci krajské soutěže HZS Jihočeského kraje v požárním sportu, která proběhne v Táboře.

Zdroj: HZS Jihočeského kraje