False

Sport/Výsledky soutěží/Regionální

08.06.2023 | Podbořany/ Ústecký kraj
Krajské kolo v požárním sportu zná své vítěze

Hasiči z celého kraje se soutěžili v Podbořanech.

Vítězem krajského kola v požárním sportu HZS Ústeckého kraje, které se konalo 7. 6. 2023 na Městském stadionu v Podbořanech, se stalo družstvo Územního odboru Most.  Druzí skončili borci z Územního odboru Litoměřice a třetí byl Územní odbor Chomutov. Pořadí na dalších místech: 4. Územní odbor Teplice, 5. Územní odbor Žatec, 6. Územní odbor Děčín a 7. Územní odbor Ústí nad Labem. Hasiči se utkali v disciplínách: běh na 100m s překážkami, výstup do 4. patra cvičné věže, štafeta a požární útok. Náš dík patří pořádajícímu Územnímu odboru Žatec, Městům Podbořany, Žatec a Louny. Děkujeme hlavnímu sponzorovi soutěže firmě MAXXWIN, Revi plus s.r.o. Je to nejen obdivuhodný sport, ale i každoroční možnost se setkat.

Zdroj: HZS Ústeckého kraje