False

Sport/Výsledky soutěží/Regionální

06.06.2019 | Břeclav/Jihomoravský kraj
V Břeclavi soutěžili hasiči ze dvou krajů

Středa,  5. červen 2019 - V Břeclavi se dnes uskutečnil  XVII. ročník společné krajské soutěže v požárním sportu družstev HZS Jihomoravského kraje a Kraje Vysočina. Celkové prvenství vybojovalo družstvo z Pelhřimova.

Hasiči se za krásného slunného počasí na stadionu TJ Lokomotiva Břeclav  postupně utkali v disciplínách běh na 100 metrů s překážkami, štafeta 4x100 metrů s překážkami a požární útok.

Za jihomoravské hasiče se sportovního klání zúčastnila družstva ze všech územních odborů. Nejlépe se z nich umístili hasiči z Blanska. Za nimi skončilo družstvo z územního odboru Brno-město a třetí místo v rámci Jihomoravského kraje vybojovali hasiči z Břeclavi.

Celkové prvenství v mezikrajské soutěži a putovní pohár získali hasiči z Pelhřimova.

Jaroslav Mikoška, tiskový mluvčí HZS JmK
Zdroj: HZS Jihomoravského kraje