Bezpečné pohraničí: Partneři se sešli k tvorbě metodiky společného zásahu při záchraně z výšek a hloubek

Vzdělávání//Vzdělávací akce/Celostátní/Mezinárodní

13.06.2018
ViewImage-aspx.jpg
Ve dnech 5. a 6. června se v Adršpachu uskutečnilo poslední ze čtyř panelových setkání pro tvorbu metodiky společného zásahu ve výškách a nad volnou hloubkou. Akce se účastnili odborníci z řad všech českých i polských partnerů projektu.

ViewImage-aspxy.jpg

První den účastníci pracovali na podobě metodiky a jejím finálním obsahu. Dokončená metodika bude představena na konferenci, která se uskuteční v září 2019.

yy.jpg

Druhý den se účastníci seznamovali se skalními terény CHKO Broumovsko, které budou místem konání podzimního společného výcviku lezců.
 cx.jpg

por. Mgr. Martina Götzová HZS Královéhradeckého kraje